Wij vinden uw mening belangrijk.
Zo helpt u ons de website te verbeteren.

Waarom bezocht u onze website  

 
 

Heeft u gevonden wat u zocht?

Suggesties ter verbetering van de website:

Welk rapportcijfer geeft u onze site?

GGZ Rijnstreek

Contact GGZ Rijnstreek

Locatie Rijnaarde

Bezoekadres
Noorderkeerkring 20
2408 GZ Alphen aan den Rijn
Postadres
Postbus 739
2400 AS Alphen aan den Rijn
Tel 0172 89 85 00 - Fax 0172 89 85 01
E-mail info@ggzrijnstreek.nl
Routebeschrijving


Locatie Zegerkwartier

Toermalijnstraat 1
2403 DW Alphen aan den Rijn
Tel 0172 89 86 50 - Fax 0172 89 86 51

Het Trefpunt, centrum voor leren, werken en vrije tijd:
E-mail trefpunt@ggzrijnstreek.nl

Het Keerpunt, centrum voor vaardigheden, herstel en beweging:
E-mail keerpunt@ggzrijnstreek.nl

Beschermd Wonen Psychiatrie:
E-mail bwpsychiatrie@ggzrijnstreek.nl

Beschermd Wonen Autisme:
E-mail bwautisme@ggzrijnstreek.nl

Routebeschrijving
Als u Zegerkwartier binnen rijdt op de Toermalijnstraat  met Het Trefpunt aan uw linkerhand is aan het eind de weg een kleine parkeerplaats. Ook zijn enkele parkeerplaatsen beschikbaar bij de ingang van Het Trefpunt. Ten slotte is aan de overkant van de Diamantstraat een parkeerterrein waar u zonder kosten kunt parkeren.

Cliëntenraad

Bezoekadres
Noorderkeerkring 20
2408 GZ Alphen aan den Rijn
Postadres
Postbus 739
2400 AS Alphen aan den Rijn
Tel 0172 89 85 00
E-mail cliëntenraadrijnstreek@ggzrijnstreek.nl

Familieraad GGZ Rijnstreek

Bezoekadres
Noorderkeerkring 20
2408 GZ Alphen aan den Rijn
Postadres
Postbus 739
2400 AS Alphen aan den Rijn
Tel 0172 89 85 00
E-mail familieraad@ggzrijnstreek.nl

Klachtenpunt GGZ Rijnstreek

Antwoordnummer 10068
2400 VB Alphen aan den Rijn

Email: klachtenpunt@ggzrijnstreek.nl

Print